Budowa domów Piła

Firma Energo-Budownictwo świadczy szeroki zakres usług budowlano-remontowych. Oferujemy budowy domów w Pile, w całej Wielkopolsce, a nawet całej Polsce. Obszar naszej działalności to w zależności od potrzeb klientów kompleksowa usługa, bądź jedynie samo konkretne wykonawstwo danego etapu prac. W ramach całkowitego powierzenia nam realizacji, tworzymy projekt, koordynujemy prace organizacyjne, dokumentacje, nadzór, aż po wykończenie obiektu. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Kosztorys sporządzany na początku współpracy, daje Wam możliwość planowania i korekty inwestycji.
Budowa domów Piła
Budowa domów Piła

Warto nam zaufać

• bogate doświadczenie
• duży park maszynowy
• kompleksowość usług
• szybkie terminy realizacji
• kompletna wycena
• indywidualne podejście

Kluczowym elementem każdej udanej realizacji jest wstępne ustalenie oczekiwań inwestorów. W ramach generalnego wykonawstwa, przed rozpoczęciem budowy, dokładnie omawiane są każde kwestie. Wstępnie przedstawiamy projekt, który może być zmodyfikowany. Oferujemy także indywidualne projekty, zależne od oczekiwań i potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Doskonale zdajemy sobie sprawę że dom, jest inwestycją wielopokoleniową, musi być więc jak najbardziej przyjazny i praktyczny. Bogate zaplecze techniczne daje gwarancję szybkiego wykonania prac ziemnych. Dzięki temu nie jesteśmy zdani na firmy współrealizujące, a prace idą płynnie. Oferujemy wszelakie prace murarskie, konstrukcje żelbetowe, stalowe, docieplenia oraz prace wykończeniowe.

Oczekiwania klientów

Potrzeby współczesnego człowieka, praktycznie są możliwe do realizacji. Technologia jaka jest wdrażana w obecne budownictwo pozwala na nieograniczone możliwości. Ogrzewanie podłogowe z ekonomicznym i ekologicznym systemem grzewczym, czy rolety antywłamaniowe przestają być kaprysem. Rozwój techniczny tnie koszty z jednoczesnym podwyższaniem standardów. Nie istnieje już pojęcie „dom standardowy” Każdy projekt może być zmodyfikowany w mniejszym, bądź większym stopniu i nawet pozorne podobieństwo nie musi być potwierdzeniem klasyki. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów w wielu dziedzinach, jak na przykład hydraulika czy elektryka. Zlecając nam budowę domu od podstaw, aż po klucz, macie gwarancję że wszystko zostało zrealizowane.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Szukacie solidnej firmy budowlanej w okolicy Piły, a może kogoś zaufanego do remontu mieszkania? Z całą pewnością gdy myślisz zlecę budowę domu Piła, pomyśl o nas.

Adres

ul.Krucza 23
64-920 Piła

Kontakt z nami jest dobrowolny