Domy pod klucz Piła

Firma Energo Budownictwo to dużo więcej niż firma budowlana, to także developer, oferuje sprzedaż domów. Dzięki doświadczeniu jako firma stawiająca budynki od podstaw mogliśmy pozwolić sobie o poszerzenie usług poprzez działalność deweloperską. Za każdym razem gdy zrobione przez nas pilskie domy pod klucz zyskują nowych właścicieli, czujemy radość i dumę z dobrze wykonanego zadania. Każdy kolejny sprzedany dom to dowód że lata doświadczenia, słuchanie klientów oraz rozsądne podążanie za techniką i trendami nie poszło na marne. Dzięki kompleksowej usłudze budowlanej polegającej na opiece nad realizacją już od początku prac, sami koordynujemy i czuwamy nad pracami.

30 lat doświadczenia

Domy pod klucz Piła
Domy pod klucz Piła
Kupując nasze mieszkanie lub dom, macie Państwo gwarancję solidności zarówno materiałów jak i wykonania, bowiem zdajemy sobie sprawę że dom musi służyć pokoleniom. Im lepiej został wykonany, im więcej włożyliśmy w niego serca tym bardziej chce się w nim mieszkać. Wysoka jakość wykończenia, materiały niezawodnych, solidnych firm i dbałość o szczegóły na które będziecie patrzeć latami. Zależy nam, abyście przez ten czas, myśleli o nas w samych superlatywach. Oddajemy w Wasze ręce obiekty dopasowane do Waszych potrzeb. Jeżeli jednak nie znajdziecie czegoś interesującego w naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu z nami. Zapraszamy do składania, chętnie odpowiemy na każde pytania, w tym także telefonicznie.
Zobaczcie domy pod klucz w Pile.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Szukacie solidnej firmy budowlanej w okolicy Piły, a może kogoś zaufanego do remontu mieszkania? Z całą pewnością gdy myślisz zlecę budowę domu Piła, pomyśl o nas.

Adres

ul.Krucza 23
64-920 Piła

Kontakt z nami jest dobrowolny