Nadzory budowlane Piła

Inwestycja związana z budową wymaga wiele zaangażowania zarówno ze strony finansowej jak i wykonawczej. Stawianie obiektu, jest narażone na różnorodne niedociągnięcia oraz uchybienia. Konsekwencje mogą być różne, od drobnych nieścisłości i gorszego wykonania aż po ryzyko wypadku. Aby temu zapobiec powstało stanowisko nadzoru budowlanego.
Nadzory budowlane w Pile i w całym kraju mają bardzo szeroki zakres działań, ogólnie określany nadzorem nad prowadzonymi robotami budowlanymi. Prawo jasno określa obowiązek prowadzenia robót budowlanych, wymagających uzyskania pozwolenia na budowę, pod czujnym okiem osoby posiadającej uprawnienia budowlane czyli kierownika budowy. Ogólnie przedstawiając kierownik musi czuwać i przestrzegać przepisy oraz zasady wiedzy technicznej z troską o bezpieczeństwo, jakość oraz właściwą organizację.

Nadzory budowlane Piła
Nadzory budowlane Piła

Czym się zajmują nadzory budowlane

Zakres usług jest bardzo szeroki i może on obejmować wiele etapów, między innymi:
– doradztwo techniczne,
– objęcie obowiązków kierownika budowy, inspektora nadzoru inwestorskiego w tym deweloperski,
– prowadzenie dokumentacji budowy
– prowadzenie dziennika budowy,
– odbiór obiektu, czyli domu, mieszkania lub innych,
– nadzór budowlany,
– inwestor zastępczy,
– pomoc w wyborze podwykonawców poszczególnych etapów budowy.

Decydując się na budowę czy trudniejszy remont, wymagający pozwolenia, warto sprawdzić ofertę i doświadczenie wielu nadzorców. Skorzystanie z pomocy specjalisty, pozwoli zaoszczędzić Państwu czas i pieniądze, a nawet często nerwy. Wbrew pozorom, błędy w budownictwie zdarzają się często i nie warto ponosić ich konsekwencje.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Szukacie solidnej firmy budowlanej w okolicy Piły, a może kogoś zaufanego do remontu mieszkania? Z całą pewnością gdy myślisz zlecę budowę domu Piła, pomyśl o nas.

Adres

ul.Krucza 23
64-920 Piła

Kontakt z nami jest dobrowolny