Arrow
Arrow
ArrowArrow
Shadow
Slider
Powierzając nam swoje inwestycje budowlane macie pewność że budowa domów Piła przebiegnie zgodnie z planami i oczekiwaniami. Haniebną tradycją w budownictwie stało się przeciąganie terminów oddawania obiektów do użytku, jednak my jesteśmy tego wyjątkiem. Od samego początku realizacji stawiamy na solidność, terminowość i bezpieczeństwo. Waszymi marzeniami o własnym, przytulnym i pięknym M4, troszczymy się jak własnymi i doceniamy zaufanie jakie w nas pokładacie. Zaczynając od projektów budowlanych, przez nadzór, aż po wykończenie budynku pod klucz, czuwamy aby budowa domów Piła i okolice, była sprawna i w jak najwyższym standardzie.
Długo pracowaliśmy na renomę i opinię, ale opłacało się. Zdobywając doświadczenie możemy poszczycić się rosnącym gronem zadowolonych klientów którzy bardzo często polecają nas jako wykonawcę remontów i budowy swoim znajomym, przyjaciołom i rodzinie. Uważamy że nic nie odzwierciedla tak bardzo prestiżu firmy jak jej klienci. Tym bardziej nam miło przedstawić realizacje z budowy domów.
Zapraszamy Państwa do obejrzenia zdjęć z postępów prac nad projektem Emilka który z przyjemnością wykonaliśmy od podstaw aż po klucz. Naszym zadaniem było zbudowanie bezpiecznego, funkcjonalnego i pięknego domu dla rodziny z dziećmi. Jak widać na zdjęciach już w początkowym etapie zwracamy uwagę na dokładność i solidność konstrukcji, aby ten z pozoru niewielki obiekt cieszył latami. Technologie jakie używamy są sprawdzone ale i odpowiednio dostosowane do wymagań terenu i okolicy budowy. Na kolejnych etapach prac dokładnie widać jak projekt zamienia się w realny budynek.

Dziękujemy za zaufanie.