Realizacje

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i skorzystania z naszych usług. Wierzymy że wybierając nas, stawiacie na najlepszych, a my zawsze dokładamy starań aby stanąć na wysokości powierzonego nam zadania.

Jesteśmy solidną, prężenie rozwijającą się firmą budowlaną, a najlepszym tego dowodem są setki zrealizowanych inwestycji w całej Polsce. Dzięki szerokiemu zakresowi naszych prac możemy poszczycić się wieloma nowoczesnymi obiektami budownictwa mieszkalnego, ale także obiektami przemysłowymi i usługowymi.
Budownictwo mieszkaniowe to nasza specjalność od początku istnienia firmy. Kompleksowo realizujemy inwestycje budownictwa jedno i wielorodzinnego. Wśród naszych realizacji znajdują się domy, garaże, przybudówki, przydomowe obiekty gospodarcze, a wszystko w trosce o najwyższy standard materiałów i usług.
Wykonujemy również ocieplenia budynków Piła, remonty obiektów przemysłowych, szkół, sal gimnastycznych i innych obiektów sportowych i rozrywkowych, takich jak aule i sceny.
Posiadamy duże doświadczenie w budowie sklepów, przychodni, hal magazynowych, zakładów produkcyjnych, fabryk i innych tego typu obiektów.
Zajmujemy się również sprzedażą obiektów. Wiele z nich, bardzo szybko zdobyło zadowolonych mieszkańców. Sprzedajemy mieszkania i obiekty o różnym metrażu i układzie wnętrz z rozbudowaną infrastrukturą i wieloma udogodnieniami.
Bez względu czy myślisz o budowie, remoncie czy ocieplenia budynków Piła, pomyśl o nas!
Jako firma dewelopersko-budowlana mamy świadomość ogromnego zaufania jakim nas darzycie, dlatego dbamy aby jakość naszych usług stale rosła, a tym samym Wasze zadowolenie które jest motorem do dalszego działania.