Referencje

Wiele lat naszego istnienia na rynku budowlanym to również wiele zrealizowanych inwestycji prywatnych, przemysłowych a także pożytku publicznego. To Wy, nasi klienci decydujecie jak mają wyglądać inwestycje Waszych marzeń, a my dokładamy wszelkich starań aby jak najtrafniej je odzwierciedlić. Atutami które są szczególnie ważne i którymi my możemy się poszczycić są terminowość, doświadczenie i dokładność oraz nadzór budowlany Piła. Dziękujemy że to nas wybieracie.
Każde miłe słowo jest zachętą i potwierdzeniem że nasza praca nie idzie na marne, a każdy postawiony budynek napawa nas radością z dobrze wykonanej pracy. Nic nie motywuje bardziej niż zadowolony klient będący jednocześnie najlepszą reklamą firmy. Z dumą i przyjemnością przedstawiamy referencje firm które skorzystały z naszych usług i są dowodem na najwyższą jakość świadczonych usług.

Wśród wielu firm i instytucji które skorzystały z naszych usług jest firma PIL-BUILDING Sp. z o.o. dla której w ramach współpracy wykonaliśmy szereg robót wykończeniowych w budynkach mieszkalnych, wielorodzinnych w Pile, a także prace wykończeniowe w Atrium Kasztanowa w Pile, i powierzając nam stały nadzór i kontrolę nad przedstawionymi zadaniami.

Również firma ArdaghGroup jest naszym klientem od wielu lat i od samego początku współpraca przebiega pomyślnie i na jak najwyższym poziomie. Przez ten czas wykonywaliśmy konstrukcje sufitowe, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, prace instalacyjne, wykończeniowe oraz posadzkarskie. Również dokonaliśmy wymiany pokrycia dachu, malowanie konstrukcji stalowych a także prac rozbiórkowych.

Jeszcze raz dziękujemy za rekomendacje.