Domy pod klucz Piła

Jednym z najlepszych rozwiązań w dzisiejszych czasach jest budowanie domów pod klucz w Pile. Na rynku znajduje się wiele firm oferujących takie rozwiązanie jedną z nich jesteśmy my Energo Budownictwo z Piły. Współpraca z generalnym wykonawcą takim jak my oznacza dla inwestora znacznie więcej niż fizyczne wybudowanie nieruchomości wraz z zagospodarowaniem przyległego terenu. Oferujemy naszym klientom także pomoc przy w wyborze odpowiedniej działki budowlanej do zakupu oraz tworzeniu idealnego projektu budowlanego wraz z obliczeniem kosztów inwestycji. Wykonujemy także urzędowe formalności i procedury związane z wykonaniem przyłączy budowlanych i uzyskaniem pozwolenia na budowę. Wspieramy inwestora również na etapie gromadzenia dokumentacji niezbędnej do skutecznego odbioru nieruchomości.

Etapy składające się na budowę domu pod klucz

• Budowa domu pod klucz czas realizacji trzy miesiące, po dokonaniu odbioru można się do niego wprowadzić. W tej fazie montuje się glazurę, terakotę, podłogi, parapety i drzwi wewnętrzne. Wykonuje się również gładzie i malowanie ścian. Tworzy się kotłownię i montuje niezbędny osprzęt elektryczny we wszystkich pomieszczeniach znajdujących się w nieruchomości.
• Zagospodarowanie terenu wokół domu, realizacja w jeden miesiąc, wykonujemy nasadzenia roślin, tworzenie tarasów, trawników, ścieżek i podjazdów, układanie kostki, montaż ogrodzenia.
• Odbiór budynku przez Powiatowy lub Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego właściwy dla lokalizacji nowo wybudowanej nieruchomości.

Możemy wyróżnić sześć zalet budowy domu pod klucz, są to:

– Znasz koszt budowy.
– Znasz termin zakończenia budowy.
– Nie kupujesz materiałów budowlanych.
– Nie zajmujesz się logistyką.
– Nie martwisz się o jakość wykonanych prac.
– Reklamacja – generalny wykonawca jest odpowiedzialny za całą budowę.

Kiedy wykonujemy domu od A do Z, możesz uzyskasz korzystną cenę robocizny jak i materiałów budowlanych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu https://energo-budownictwo.pl/.

Domy pod klucz Piła

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Szukacie solidnej firmy budowlanej w okolicy Piły, a może kogoś zaufanego do remontu mieszkania? Z całą pewnością gdy myślisz zlecę budowę domu Piła, pomyśl o nas.

Adres

ul.Krucza 23
64-920 Piła

Kontakt z nami jest dobrowolny