Domy pod klucz Piła

Domy pod klucz Piła – czy to dobry pomysł?

Jednym z najlepszych rozwiązań w dzisiejszych czasach jest budowanie domów pod klucz w Pile. Na rynku znajduje się wiele firm oferujących takie rozwiązanie. Jedną z nich jesteśmy my – Energo Budownictwo z Piły. Współpraca z generalnym wykonawcą, takim jak my, oznacza dla inwestora znacznie więcej niż fizyczne wybudowanie nieruchomości wraz z zagospodarowaniem przyległego terenu.

Oferujemy naszym klientom także pomoc przy wyborze odpowiedniej działki budowlanej do zakupu. Pomagamy też przy tworzeniu idealnego projektu budowlanego wraz z obliczeniem kosztów inwestycji. Wykonujemy także urzędowe formalności i procedury związane z wykonaniem przyłączy budowlanych i uzyskaniem pozwolenia na budowę. Wspieramy inwestora również na etapie gromadzenia dokumentacji niezbędnej do skutecznego odbioru nieruchomości.

Etapy składające się na budowę domu pod klucz

• Budowa domu pod klucz czas realizacji trzy miesiące, po dokonaniu odbioru można się do niego wprowadzić. W tej fazie montuje się glazurę, terakotę, podłogi, parapety i drzwi wewnętrzne. Wykonuje się również gładzie i malowanie ścian. Tworzy się kotłownię i montuje niezbędny osprzęt elektryczny we wszystkich pomieszczeniach znajdujących się w nieruchomości.
• Zagospodarowanie terenu wokół domu, realizacja w jeden miesiąc, wykonujemy nasadzenia roślin, tworzenie tarasów, trawników, ścieżek i podjazdów, układanie kostki, montaż ogrodzenia.
• Odbiór budynku przez Powiatowy lub Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego właściwy dla lokalizacji nowo wybudowanej nieruchomości.

Możemy wyróżnić sześć zalet budowy domu pod klucz, są to:


– znasz koszt budowy,
– znasz termin zakończenia budowy,
– nie kupujesz materiałów budowlanych,
– nie zajmujesz się logistyką,
– nie martwisz się o jakość wykonanych prac,
– reklamacja – generalny wykonawca jest odpowiedzialny za całą budowę.

Kiedy wykonujemy domy od A do Z, możesz uzyskasz korzystną cenę robocizny jak i materiałów budowlanych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu: https://energo-budownictwo.pl/.

Domy pod klucz Piła

Kontakt - Energo Budownictwo

Skontaktuj się z nami!

Szukasz solidnej firmy budowlanej w okolicy Piły, a może kogoś zaufanego do remontu mieszkania? Zajmiemy się tym w Energo Budownictwo!

Adres

ul.Krucza 23
64-920 Piła

Kontakt z nami jest dobrowolny