Firma budowlana Piła

Firma budowlana Piła

Podejmując decyzję dotyczącą budowy własnego domu pragniecie, aby odznaczał się najwyższą jakością wykonania, był zdrowy i energooszczędny, a zarazem możliwie tani. Nasza firma budowlana Piła ma na celu spełnić Wasze oczekiwania. Oferujemy domy mieszkalne jednorodzinne oraz obiekty innej użyteczności w technologii tradycyjnej i szkieletowej.

Dlatego właśnie firma budowlana w Pile, specjalizuje się w budowie domów i obiektów w różnej konstrukcji przy wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości i zachowaniu atrakcyjnej ceny. Prowadzimy kompletną obsługę inwestycji, w zależności od potrzeb klienta „pod klucz” lub stan surowy zamknięty . Pomagamy w wykonaniu projektu indywidualnego.

Usługi budowlane w Pile

Przy zastosowaniu najnowszych technologii w budownictwie wykonujemy wszelkie prace budowlane, instalacyjne i wykończeniowe od fundamentów aż po dach. Poniższa oferta w sposób ogólny określa zakres usług, jakimi zajmuje się nasza firma budowlana.
Przedsiębiorstwo Budowlano Inwestycyjne ENERGO BUDOWNICTWO powstało w roku 2015, jednak styczność z branżą budowlaną towarzyszy nam już prawie 30 lat.
Firma specjalizuje się w budowie budynków mieszkalnych, usługowych, użyteczności publicznej oraz przemysłowych.
Oferujemy klientom realizację inwestycji w charakterze Generalnego Wykonawcy jak również poszczególnych etapów budowy takich jak: prace ziemne, murarskie, konstrukcje żelbetowe, konstrukcje stalowe, tynki i posadzki maszynowe oraz prace wykończeniowe.

Zakres działania 

Działamy głównie lokalnie w promieniu 50km od Piły. Jednak w razie konieczności jesteśmy stanie wykonać zlecenie na terenie całego kraju.
Naszymi klientami są inwestorzy prywatni, przedsiębiorcy oraz samorządy.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie a powierzone zlecenie staramy się wykonać terminowo oraz w oparciu o optymalizację kosztów ale przede wszystkim zgodnie z wiedzą techniczną oraz sztuką budowlaną.
Realizujemy również inwestycje mieszkaniowe jako deweloper.
Polecamy domy jednorodzinne na sprzedaż w różnych lokalizacjach.
Na zrealizowane inwestycje udzielamy 5 lat gwarancji.

Firma budowlana Piła

Kontakt - Energo Budownictwo

Skontaktuj się z nami!

Szukasz solidnej firmy budowlanej w okolicy Piły, a może kogoś zaufanego do remontu mieszkania? Zajmiemy się tym w Energo Budownictwo!

Adres

ul.Krucza 23
64-920 Piła

Kontakt z nami jest dobrowolny