zlecę budowę domu piła

KONTAKT – ENERGO BUDOWNICTWO

15 + 7 =

ENERGO BUDOWNICTWO

ul.Krucza 23
64-920 Piła

Szukacie solidnej firmy budowlanej w okolicy Piły, a może kogoś zaufanego do remontu mieszkania? Z całą pewnością gdy myślisz zlecę budowę domu Piła, pomyśl o nas. Od lat z powodzeniem obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, organizacje i placówki rządowe. W naszej bogatej historii są obiekty sportowe, urzędy, fabryki, markety, galerie ale również domy jednorodzinne, budynki mieszkania wielorodzinnego, klasyczne bloki i kamienice. Wykonujemy remonty, w tym także remonty generalne, rekonstrukcje, odbudowy, docieplenia, elewacje i tynki. Wykańczamy piwnice, kuchnie i łazienki wraz ze wszystkimi mediami. Wykonujemy biały montaż, płytkowanie, malowanie i tapetowanie.
W naszej galerii mają Państwo okazję obejrzeć zdjęcia z postępów prac wraz z projektami domów. Jako firma zajmująca się również handlem nieruchomościami polecamy nasze usługi klientom w każdym wieku. Dbamy aby wszystkie formalności były odpowiednio dopełnione a budynki odpowiadały Państwa potrzebom i oczekiwaniom.
Za każdym razem przeglądając oferty firm lub myśląc „zlecę budowę domu Piła” pomyśl o nas, zadzwoń, napisz a z pewnością po pierwszej realizacji zostaniesz naszym stałym klientem.