Nadzór budowlany Piła

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom nieustannie rozwijającego się rynku budowlanego, od wielu lat oferujemy nadzór budowlany. Do głównych zadań należą działania mające na celu prawidłowe działania budowlane, kontrola stosowania i przestrzegania prawa budowanego, działania organów administracji architektoniczno-budowlanej, a w razie potrzeb badanie przyczyn powstawania wypadków budowlanych. Jeśli potrzebujesz inspektora budowlanego zapraszamy do naszej firmy przy ul. Krucza 23 w Pile, lub do kontaktu telefonicznego 605 858 924 oraz 605 836 714. Można także napisać do nas mail: biuro@energo-budownictwo.pl.
Energo Budownictwo dokonuje szeregu działań związanych z każdą inwestycją budowlaną.

Nadzór budowlany Piła
Nadzór budowlany Piła

W dziedzinie budownictwa posiadamy bogate, trzydziestoletnie doświadczenie. Z powodzeniem realizowaliśmy budowy i remonty domów, mieszkań, budynków usługowych, użyteczności publicznej, a także obiektach handlowych i produkcyjnych o przeróżnym przeznaczeniu.
Wieloletnia współpraca z czołowymi firmami z kraju a także z poza granic kraju pozwala nam szczycić się mianem dobrego partnera. Doceniamy ogromne zaufanie jakim obdarzyliście naszą firmę i nieustannie dbamy aby procentowało ono na korzyść naszych klientów, naszą i firm dla których mamy zaszczyt budować.

Współpraca i doświadczenie

Wiele lat naszego istnienia na rynku budowlanym to również wiele zrealizowanych inwestycji prywatnych, przemysłowych a także pożytku publicznego. To Wy, nasi klienci decydujecie jak mają wyglądać inwestycje Waszych marzeń, a my dokładamy wszelkich starań aby jak najtrafniej je odzwierciedlić. Atutami które są szczególnie ważne i którymi my możemy się poszczycić są terminowość, doświadczenie i dokładność oraz nadzór budowlany Piła. Dziękujemy że to nas wybieracie.
Każde miłe słowo jest zachętą i potwierdzeniem że nasza praca nie idzie na marne, a każdy postawiony budynek napawa nas radością z dobrze wykonanej pracy. Nic nie motywuje bardziej niż zadowolony klient będący jednocześnie najlepszą reklamą firmy. Z dumą i przyjemnością przedstawiamy referencje firm które skorzystały z naszych usług i są dowodem na najwyższą jakość świadczonych usług.
Wśród wielu firm i instytucji które skorzystały z naszych usług jest firma PIL-BUILDING Sp. z o.o. dla której w ramach współpracy wykonaliśmy szereg robót wykończeniowych w budynkach mieszkalnych, wielorodzinnych w Pile, a także prace wykończeniowe w Atrium Kasztanowa w Pile, i powierzając nam stały nadzór i kontrolę nad przedstawionymi zadaniami.
Również firma ArdaghGroup jest naszym klientem od wielu lat i od samego początku współpraca przebiega pomyślnie i na jak najwyższym poziomie. Przez ten czas wykonywaliśmy konstrukcje sufitowe, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, prace instalacyjne, wykończeniowe oraz posadzkarskie. Również dokonaliśmy wymiany pokrycia dachu, malowanie konstrukcji stalowych a także prac rozbiórkowych.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Szukacie solidnej firmy budowlanej w okolicy Piły, a może kogoś zaufanego do remontu mieszkania? Z całą pewnością gdy myślisz zlecę budowę domu Piła, pomyśl o nas.

Adres

ul.Krucza 23
64-920 Piła

Kontakt z nami jest dobrowolny