Arrow
Arrow
ArrowArrow
Shadow
Slider
Jak często marzycie o pięknym mieszkaniu i od razu przed oczami staje Wam wspaniały dom z kolumnami, balkonem i uroczym tarasem? Zapewne równie często myślicie że są to koszty znacznie przekraczające wasz budżet i całkowicie zarzucacie myśl o wymarzonym lokum. A może warto pomyśleć remonty Piła!
Remont jest znacznie tańszą alternatywą mieszkania tak jak się chce a remont generalny to jednocześnie idealny kompromis pomiędzy budową a odmalowaniem ścian. Tak jak realizujemy domy pod klucz, tak samo wykonujemy wszelakie remonty Piła. Bogaty zakres naszych usług obejmuje między innymi drobne prace remontowe takie jak odświeżenie ścian poprzez malowanie lub tapetowanie, kładzenie paneli z zastosowaniem wszystkich niezbędnych zasad z tym wymagającym materiałem, kładziemy ogrzewanie podłogowe. Robimy sufity podwieszane, wraz z oświetleniem każdego typu w tym również LED, zabudowy, antresole, lodżie, kominki.

Podejmujemy się również remontów na tak zwaną wydmuszkę, gdy to wszystkie ściany zostają wyburzone a na ich miejsce powstają nowe, dokładnie według oczekiwań klienta. Ten rodzaj remontu jest szczególnie praktyczny gdy posiadamy mieszkanie o niewygodnym dla nas ustawieniu, z niepraktycznym podziałem lub zbyt małą, bądź przeciwnie, zbyt dużą ilością pomieszczeń.

Naszym atutem jest również fakt że remontujemy także kuchnie i łazienki. Elektryk, hydraulik i płytkarz to dziś obowiązkowo fachowcy w naszych ekipach. Dzięki wysoko wykwalifikowanym fachowcom jesteśmy w stanie zdemontować i zrobić od nowa przyłącza wodne, gazowe, kanalizacyjne oraz energetyczne.